Facebook Instagram
Ogród Projekt. Projektowanie i Zakładanie Terenów Zieleni
home ogrodprojekt@wp.pl +48501634043
Projektowanie i realizacja terenów zieleni

O NAS

Już od ponad 20 lat zajmujemy się usługami ogrodniczymi, polegającymi na aranżacji, budowie i konserwacji terenów zieleni – od ogrodów przydomowych poprzez zieleń miejską i przyuliczną po tereny towarzyszące osiedlom, budynkom użyteczności publicznej i firmom.

OGRÓD-PROJEKT to zgrana grupa wykształconych i doświadczonych ogrodników, dla których zieleń to nie tylko praca, ale i pasja. Fajna ekipa ludzi, którzy chcą się rozwijać, mobilizuje nas do podejmowania się coraz ciekawszych i coraz bardziej skomplikowanych technologicznie zadań. LUBIMY WYZWANIA i CIESZYMY SIĘ, ŻE MAMY SZANSĘ UDOWODNIĆ NA CO NAS STAĆ.

Zaufało nam już wiele instytucji i firm. Od lat współpracujemy z Zarządem Zieleni Miejskiej w Poznaniu, Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym w Poznaniu, Zakładem Lasów Poznańskich, ECHO INVESTEMENT S.A., BUDIMEX S.A., KOMPANIĄ PIWOWARSKĄ S.A., EIFFAGE POLSKA, CRAWFORD POLSKA, biurem architektonicznym LITOBORSKI+MARCINIAK, biurem architektonicznym CONSULTOR oraz wieloma inwestorami indywidualnymi.

 

Jak ZIELEŃ to TYLKO z OGRÓD-PROJEKT!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

Newsletter
Zapisz się i bądź na bieżąco!